Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Napinacz łańcucha 2.0 TFSI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Napinacz łańcucha 2.0 TFSI

    Dla wszystkich Klubowiczów z OCP śle życzenia: szczęśliwych, radosnych oraz spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego. Narodzenia
    Jeżdżę:
    Octavia III, elegance, 1.4 TSI, DSG, kombi, Biel candy, amazing, KESSY, DAB, CANTON, SUNSET, Skóra naturalna + tkanina, Aktywny tempomat, Lane Asist, Driver set up, elektryczna klapa bagażnika, sportowe zawieszenie + XDS, elektryczny fotel kierowcy, podgrzewane fotele przód, gniazdo 230V i inne...

  • #2
    [O2] Napinacz łańcucha 2.0 TFSI

    Witam,
    Nastał czas, że i u siebie muszę wymienić napinacz łańcucha napędzającego wałki w silniku 2.0 TFSI BWA. Z Etki wyciągnąłem nast części:
    - łańcuch napędu wałka rozrządu 06D 109 229 B
    - napinacz łańcucha 06F 109 217 A
    - śruba N 101 963 03

    Czy ktoś już jest po takiej wymianie, czy trzeba jeszcze jakieś części dokupić ? Jak z ceną robocizny ?

    Komentarz


    • #3
      a jestes pewien ze to tylko łancuch i napinacz hałasuje . bo jesli masz bład ze zmienych faz rorzadu i po odpaleniu cos stuka przez chwile to masz jeszcze do wymiany wariator .
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz


      • #4
        nie wyskakuje mi żaden błąd. w VAG u sprawdzony był kont wychylenia napinacza (powinno byc 28st) u mnie wachal sie miedzy 27,5 a 28. Więc powoli trzeba się za to zabrać. Jak ktoś chce wiedzieć gdzie sie sprawdza w VAG u to spytam mojego speca.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez duchpl
          nie wyskakuje mi żaden błąd. w VAG u sprawdzony był kont wychylenia napinacza (powinno byc 28st) u mnie wachal sie miedzy 27,5 a 28. Więc powoli trzeba się za to zabrać. Jak ktoś chce wiedzieć gdzie sie sprawdza w VAG u to spytam mojego speca.
          Spytaj, spytaj. Dzięki.
          Pozdrawiam,
          Andys

          Komentarz


          • #6
            przestawienie zmienych faz rorzadu i rorzad sprawdza sie w kanale 91 i 92
            diagnostyka vag 602-614-253

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X